| CrazyGirl1234 a întrebat:

Buna TPUhappy. Am si eu o problema:-s.Imi place de un baiat, si el stie asta.Ma tot cheama afara, si ii spun da.sau nu. dupa siuatie.La scoala, ne gadilam, radem, facem prostii(tipam, injuram). Vorbeste cu mine pe mess, sau vorbea, acum nu ma mai baga in seama atat de mult:-s.Il visez mai mereu, si dimineata ma trezesc foarte bine dispusabig grin. dar, as vrea sa stiu ceva:-s.credeti ca putem fi impreuna?:-s va rog spuneti. mipuppy dog eyes:X

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pai el cred ca te place.Insa din cate povestesti tu, numai el te chema afara si facea invitatiile.Probabil a crezut ca nu te intereseaza, si de-asta a rarit invitatiile.Ce-ar fi sa il inviti tu la un suc in weekend!?smug

6 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Da, evident. Arata-i ca-l placi, fa-te indragita de el, vorbiti mai des etc.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Da...de ce nu happy s'ar putea sa va intelegeti foarte bine tongue

| madalinapopescu a răspuns:

Daca te trateaza acum cu indiferenta nu cred ca este vreo sansa

| computerizatul a răspuns:

Pai daca va potriviti etc. putei fi impreuna (parerea mea). Dar dai si tu atentie. Adk stie ca il placi dar din ce povestesti numai el te baga in seama. Mai baga-l si tu in seama. Incepe tu converstia cheama-l tu afara etc. Succes happy

| syscom a răspuns:

Normal ca dalove struck

| SakuraCriss a răspuns:

Sa va spun ceva. nu vreau sa fiu rea... dar. daca tipul inca te placea, nu rarea conversatiile cu tine ...Am avut un iubit care a umblat dupa mine 2 ani pana am zis da pana la urma happy Sper sa fi fericita. fie cu el, fie cu altul happy