| JustDoIT11 a întrebat:

am si eu o problema. saptamana trecuta m-am combinat cu un tip (cel mai popular din scoala, dragut etc...) toti mi-au spus ca ma place si ca se da la mine si chiar el a facut primul pas. dar el se poarta foarte ciudat cu mine.e indiferent, nu raspunde la SMS sau la telefon, refuza sa ne intalnim si spune ca are treaba, se face ca nu aude ce spun, cand ma apropii de el fuge de mine..etc. oare ce se intampla? oare chiar ma place si are niste probleme sau ma inseala? el imi spune in fiecare zi ca ma iubeste si ca nu l-ar interesa niciodata alta fata, dar nu vrea sa imi explice de ce se poarta asa cu mine. va rog, ajutati-ma. multumesc.

Răspuns Câştigător
| andr33utza12 a răspuns:

Pai, eu zic sa nu il mai cauti cateva zile si vezi daca te caut el daca nu e clar ca nu vrea sa mai fiti impreuna daca te place cu adevarat te va cauta.eu sunt cam in aceeasi situatie adica daca il sun vorbeste, daca ai dau eu ceva pe face la fel in schimb nu pot sa inteleg de ce nu poate el sa ma caute. oricum in cazul tau zic eu nu il mai cauta daca el nu vrea sa iti raspunda as zice poate vrea sa va despartiti si iti da de intele. lasa-l cateva zile daca nu te cauta incearca sa te atasezi de altul nu e uniwinking :*

2 răspunsuri:
| Stefan2323 a răspuns:

O fii timid deoarece majoritatea baietiilor sunt timizi incearca si u sa il intelegi poate are si el o problema poate i-a murit cineva drag intreaba-l...

| MinniepUnk a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat o chestie de genul asta! Cel mai bine este sa te desparti de el! Parerea mea :*