| Floricikpurpurie a întrebat:

Bua TPU!
Revin cu o intrebare!
Deci...am avut o relatie varat trecuta cu un baiat sa ii spune V si nu a tinut de cat vreo saptamana...Mentionez ca am tinut enorm la el si inca mai tin.
Dar m-ai tarziu m-am combinat cu un alt baiat sa ii spune L si am stat impreuna 2 luni pana acum o saptamana cand V s-a bagat pe relatia noastra si ne-am certat iar eu m-am combinat din nou cu V pentru ca se jura ca a inceput sa ma iubeasca mult.
Bun! Acum L este cu cea mai buna prietena a mea dar imi spune ca inca ma iubeste pe mine!
Mentionez ca il iubesc mult pe L dar tin si la V cu care sunt!
Deci intrebarea mea estetonguee cine ar trebui sa aleg?
Cam ciudat...dar voi aprecia raspunsurile si voi da funda! :*

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

De ce te complici cu astfel de lucruri? Uite eu spun sa ei o Pauza si sa iti faci ordine in Sentimente.Baiatu care cu Prietena ta acum tine la tine dar tu nu ai stiut sa apreciezi asta si ai sarit iar in fata fostului.Invata sa apreciezi Persoanele care, tin la tine si te aprecieaza.

| Floricikpurpurie explică (pentru Danysan):

Mersii mult...ai mare dreptate! :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe L. Daca V te iubea, nu te parasea, si nici nu se baga pe fir sa iti distruga fericirea ca asa i s-a nazarit lui ca iar te iubeste. Si in acele 2 luni ce a facut? Pe L.

| Floricikpurpurie explică (pentru anonim_4396):

Mersii pentru raspuns :*

| noname2021 a răspuns:

Pai stii tu vorba aia, alege-l pe al doilea, daca il iubeai pe primul numai exista al doilea. Daca stii cum zicwinking

| Floricikpurpurie explică (pentru noname2021):

Pai pe care din ei crezi ca ar trebui sa aleg? :p V sau L?