| Sorynyko a întrebat:

Am si eu o problema sunt baiat am 14 ani m-am cunoscut cu o fata acum 5 luni......totul e bine ne intelegem glumim radem la inceput am iesit cu inca un prieten afara acum iesim doar noi 2 ne enervem asa unul pe altulbig grin.eu m-am gandit sa i zic ca imi place de ea...ea mi-a zis ca sunt dragut iar dupa ce i-am zis ea mi-a spus ca atunci cand ne-am intalnit ea i-a zis pietenei cu care a venit " Fata ce dragut e " credeti ca am procedat bine ca i-am zis?

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Da ai procedat bine

| Azµre a răspuns:

Da normal, acum poți să o scoți afară în oraș fii un gentelman cu ea și fă-o fericită!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da.evident ca ai facut bine ca i-ai zis din moment ce si ea crede ca esti dragut.acum mai faci cativa pasi si o sa aveti o relatie fericita.Bafta

| rikkimady16 a răspuns:

Da normal, fetele baietii dinastia vor. Nu baietii dinaia care asteapta sa le spune fata ca ii place. Foarte bine ai facut, acum continua sa vorbesti cu ea, sa iesiti si o sa vezi ca magia o sa se intample... Succes:*