| pisi199 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema: sunt cu un baiat de 3 luni, dar un coleg de clasa am bagat de seama ca ma place si el.Prietenul meu este in clasa a 11-a, iar eu a 9-a.Nu stiu dc dar si mie imi cam place de colegul meu.Tot imi face complimente, ma invitat de 2 ori la film, dar eu nu stiu daca e o idee buna sal parasesc pe ptrietenul meu pentru ca stiu cat de mult ma iubeste si nu vreau sa-i ranesc sentimentele. Dar in acelasi timp imi place imi place si de colegul meu. Ce sa fac? Sa ma despart de iubitul meu pentru el?

Răspuns Câştigător
| larisadada19 a răspuns:

Gandeste`te pe care iubesti mai mult. Poate pentru colegul tau simti doar un sentiment de prietenie. Parerea mea este sa nu il parasesti pe prietenul tau, dar daca nu il mai iubesti deloc te poti desparti de el...baietii mai mari sunt mai seriosi tongue Sper ca ti-am fost de folos

| pisi199 explică (pentru larisadada19):

Merci larisa.Chiar mi-ai fost de ajutor.Da poate ai dreptateca pentru colegul meu simt doar ceva asa ca intre colegilaughing

1 răspuns: