| elisarktis a întrebat:

Ok deci e o chestie mai lunga colegului meu de clasa ii place de mine si mie nu-mi place si spune tuturor ca suntem impreuna si chestii de astea eu fiind ceva mai singuratica nu la-n prea bagat in seama imi ziceam in minte "ehhh...lasa prostia nu are limite"dar tote pana la limita cand i-a spus baitului care imi place ca suntem impreuna si baitul de care imi place a m-a invitat la un suc (P. s. ala de care imi place mie e cu 2 ani mai mare)si am vb si tot asa si la un moment dat el mi-a spus ca ma iubeste si ca ar fi vrut sa fie cu mine daca nu era colegul meu (ala prost care le zice tuturor ca suntem un cuplu)si eu am cascat o gura asa ca in desene animate si m-am ridicat de la masa si am plecat acasa si am inceput sa ma afund in ganduri placute in care imi injunghiam colegul prost asa m-am calmat. a doua zi la scoala l-am luat pe colegul meu si i-am tras niste injuraturi (nu ma criticati ca asa sunt eu cand imi atingi nervi mai bine te muti din oras) si dupa aia i-am spus"daca tu vrodata o sa mai pomenesti numele meu cuiva te fac sa o injunghi pa mata' ca te-a nascut" da stiu ca nu e frumos dar ganditiva ce mi-a facut el mie si dupa aia i-am spus sa le spuna tuturor ca EU m-am despartit de el sauo sa-si urasca ziua in care s-a nascut si el a refurzt si eu am spus "bine daca tu nu vrei pot si eu sa le spun"
si el mi-a cazut la genunchi si mi-a spus dulcegari gen"tu esti viata mea, lumina ochilor mei, etc" si mi-a spus si te iubesc eu i-am tras o palma si am plecat si in seara aia m-a sunat baiatul de care imi place(acela care ma invitat si la suc kiss )si a spus ca face orice numai sa ma despart de "prietenul meu" si sa il aleg pe el si eu am ramas oarecum uimita adica credeam ca ma place dar nici chiar asa de disperat sa fie... straight face si eu i-am explicat povestea si el a zis ca il aranjeaza pe colegul meu sacaitor tongue
dar eu nu vreau conflicte sad si acum ce sa fac? sad P.S.stiu ca povestea mea pare invenata dar nu e )

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Stai cu b de care iti place. si cerei scuze lu colegu taw

| Marius2011 a răspuns:

Depinde daca ala e n00b si imparte discuti neadevarate se poate sa se ajuga si la niste altercati si nu prea vad de ce sa te deranjeze? tiar place toata viata sa-ti faca un n00b asa? un baiat frumos te place suc alea alea./ si vine ala si zice pai ba aia e cu mine du-te de langa ea. las bataia trece umilinta ramane laughing)

| TeIubesccc a răspuns:

Stai linistita laughing. Nu o sa existe conflicte. doar o sa se ia de el din vorbe. Dar daca tu il linistesti si`i explici ca nu merita. o sa se potoleasca.
Ps : E frumoasa povestea. Profita de baiatu` astaa ca nu mai gasesti ca el la fiecare colt de blochee hee. Succes >; d

| elisarktis explică:

P.s.ca sa nu incurcati numele pe baiatul pe care il plac il cheama Dan
si pe colegul meu Ionut