| Teodora13Frumusikka a întrebat:

Am si eu o problema! Va rog sa ma ajutati si sa nu va bateti joc! Acum cateva saptamani am fost impreuna cu un baiat pe nume Marius. El avea ca prieten cel mai bun pe fostul meu gagik, Ady. Lu' ady nu i'a convenit ca eu sunt cu Marius, cu toate ca nu mai aveam nicio legatura cu ady, asa ca m'a despartit de el, fiindca era gelos. De atunci vreau sa'l uit pe Marius dar nu pot. Nu l'am mai vazut de mult timp si imi e foarte dor de el. Am mai spun povestea asta la niste prieteni...care majoritatea mi'au spus sa'l intreb eu daca vrea sa fie cu mine. Dar daca imi zice ca nu vrea, poate o sa pic de fraiera, asa ca mai bine NU. Si nu stiu ce sa fac, adica voi ce ziceti? sa'l intreb eu? sau sa astept sa faca el primul pas? Va rog frumos nu va bateti joc! Multumesc anticipat:*:*!

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Eu dupa parerea mea ar trebui sa-l intrebi tu pe el ce se intampla si sa-l intrebi ce vrea. pentru ca nu sti ce i-a spus celalalt si acum te vede altfel. si mai spune-i ca celalalt a incercat sa va desparta. si pe cine alege? pe prietenul lu care v-a despartit sau pe tine care il iubesti? spune-i exact asa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serioasa!
Mai bine da-te bine pe langa el sa te intrebe el!
Nu e ok sa intrebi tuwinking
Parerea mea!:*
Take care

| kasty a răspuns:

Nu il intreba u
daca chiar vrea sa fie cu tine va face el primul pas
pe partea cealalta pune-te in locul lui Marius, u ai umbla cu prietenul celei mai bune prietene si sa risti sa pierzi prietenia ei?
dar dc va vrea sa fie cu tine lasa sa vina de la el....altfel dc te refuza va fi nasol pentru tine
bafta