| andree160 a întrebat:

Am si eu o problema, vorbesc cu un baiat de 3 luni dar nu ne-am vazut inca... El se comporta foarte ciudat dar nu stiu de ce. De cand vorbesc cu el numai eu i-am dat "neata" si "noapte buna" daca eu nu ii scriu el nici atat. Si cand vorbim la telefon si e cu prietenii lui se comporta ca si cum am fi doar amici. El mi-a spus sa nu spun la nimeni ca suntem impreuna sad...ce relatie e asta? sad. Are si parola mea de facebook de 3 zile, eu nu i-am cerut-o pentru ca aveam incredere in el.
Aseara a pus pe Facebook o poza cu o fata dar mie nu mi-a spus nimic sad, comentarii peste comentarii, "sa va tina", "ce bine va sta impreuna", iar el zicea numai *mersi*. Ieri nu m-a sunat deloc si nici azi. Ce e de facut? Eu il iubesc enorm dar el vad ca doar isi bate joc. Dati-mi si mie niste sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-o relație la distanță, toți 4 sunt fericiți.

E clar că el are pe alta, tu ești de amuzament.
Ce simți tu nu e iubire adevărată, o să crești, și o să vezi.

Ce relație e aia, în care nu vă vedeți ( nu mai zic de sărutat, îmbrățișat).
Normal, că se poată cu tine ca, cu o amică când sunt prieteni lui ( Nu vrea să știe că joacă la 2 capete). EL ARE DEJA O IUBITĂ în real, pe care o vede și are timp să facă poze cu ea. E persoană importantă să nu știe nimeni de ''relația'' voastră. Scimbă-ți parola de facebook, nu trebuie unu care se joacă cu tine, să aibă acces la viața ta virtuală.
Sfat. Desparte-te de el, nu te merită!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce inaltime ai?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

S-a plictisit de tine

| neutrino a răspuns:

Iubeste si tu un alt baiat care are placerea sa se si intalneasca cu tine.

| LoveSleep a răspuns:

Nu te lua după aparențe, băiatul te iubește sincer!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cu siguranta! Si eu simt chimia dintre ei.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te chinui poți simți și orgasmul tipei cu care face sex când vorbește cu ea la telefon.

| andree160 explică:

Oricum fericirea la mine nu dureaza sad multumesc pentru sfaturi :*