| mihaipatrat00 a întrebat:

am si o intrebare. prietena mea mi-a facut sex oral, cred ca a luat putin din substanta aceia transparenta. exista riscul sa ramana insarcinata? mentionez ca este virgina. Funda

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Da mo. mancarea trece prin uter.
si semintele de bostan, sa aiba grija sa nu inghita nici una ca dupa naste pepeni.

| secret093 a răspuns:

Nu va ramane sub nicio forma insarcinata! Stai linistit nu vei fi tatic decat daca acea ''substanta transparenta'' intra in vaginul fetei dupa actul sexual neprotejat! Funda?

| intelboss a răspuns:

Vai vai vai ...cum sa ramana ma nene? cati ani ai? oricum e foarte bine ca accepta asa ceva si ii dai in gura acea substanta si nu prin vagin ...ca abia atunci ramane insarcinata dar asa fara probleme ii poti da si sperma nu doar acel lichid

| mirunik23 a răspuns:

Waaaaaa,si cati ani ai, 12? Normal ca nu!