| jethebest a întrebat:

vineri spre sambata noaptea am fost impreuna cu prietena mea si am facut sex oral ( ea mie ) si am ejaculat si pe bluza si am sters cu degetul. Dupa 30 de secunde, am pus mana pe vaginul prietenei fara sa bag degetele inauntru. Exista riscul sa ramana insarcinata? Mai mentionez ca perioada in care i-a venit ciclul i-a trecut de maxim o zi.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista absolut nici cea mai mica posibilitate de a lua nastere o sarcina in situatia descrisa in intrebare. In ziua urmatoare menstruatiei probabilitatea de a se forma o sarcina este de maxim 3-5% in cazul in care se intretine un sex adevarat si acesta se finalizeaza cu ejaculare intentionata in vagin. In situatia descrisa de tine posibilitatea de sarcina este egala cu 0 (ZERO). Sanatate.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu de ce nu i-ai facut ei sex oral? Asta este corect fata de ea, mai ales ca tu ti-ai satisfacut madularul si ea nu.
Cat priveste bagatul mainii murdare in vagin, ar trebui sa te abtii sa mai faci asa ceva ca nu-i sanatos! Acolo se baga un penis curat sau o limbuta.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate fi vorba de nici o sarcina.

| jethebest explică:

P.s dupa ce am constatat ca as fi putut avea pe degete ceva, am retras repede mana si m-am sters cu un servetel umed si dupa scurt timp am bagat si degetele in...

| jethebest explică (pentru jethebest):

Fara sa sterg vaginul cu ceva