| mihaipatrat00 a întrebat:

Hei TPU... daca iti dai drumul in gura unei fete exista riscul sa ramana insarcinata? mentionez ca este virgina.

Răspuns Câştigător
| 7Omar7 a răspuns:

Nu ramane gravida.nu are cum sa ramana
ca sa lasi o fata gravida trebuie sa te termini in vaginul dansei sa ajunga spermatozoizi in ovule si tot asa

te poti termina de cate ori vrei tu in gura iei si sa o pui sa inghita de fiecare data ca nu ramane

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu! Ca o fata sa ramana insarcinata trebuie ca spe.ma sa intre in contact cu vaginul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz.

| irrumator30 a răspuns:

Ce varsta ai?

Se ramane insarcinata doar prin contact sexual vaginal (adica normal). Orice alt contact sexual (oral, anal) nu poate duce niciodata la sarcina.

Documenteaza-te! Citeste!

| JeSuisElle a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata.

| cllaudDia a răspuns:

Insarcinata poti sa ramai doar prin contact sexual neprotejat cu finalizare inauntru!

| irrumator30 a răspuns (pentru cllaudDia):

Trebuie sa-i precizezi clar unde inauntru, in vagin, ca altfel, oriunde poate fi luat inauntru: in gura, in fundulet.

| alex71yonutz a răspuns:

Salut,nu ramane insarcinata, asa ca stai linistit, femeia poate ramane insarcinata doar daca iti dai drumu in vaginul ei.Bafta si stai linistit

| intelboss a răspuns:

Vai de capu vostru puneti asa niste intrebari laughing) cum sa ramana esti nebun

| UTB a răspuns:

Nu ramane pretenas laughing doar in treaba aia de jos daca iti dai drumu ramane./,,,, ( nu crezi ca esti cam mic pentru orale ) laughing

| skillet3340 a răspuns:

Nu E chiar imposibil stai linistit