| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

am sieu nevoie de niste sugestii! as vrea sa ii pregatesc cateva surpeize iubitului meu ca sa ii arat ce mult il iubesc! dati-mi mai multe ideii! va multumesc. fundita cele maibune ideii :*:*

8 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Dai un sex oral si gata. (vorbesc la modul ce-l mai serios)

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru NuAmGasitUnNume):

NU vreau asa ceva! ma refer la ceva gen o cina romantica, niste biletele.dar vreau mai multe ideii

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Sau i cumperi un ceas? ce ai scris tu sunt cadouri de ziua ta!

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru NuAmGasitUnNume):

Atunci ce a putea sa fac? in afara de ce ai spus tu? ceva romantic sa ii placa!

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

O plimbare sub lumina luni mi-ar placea mie. Cred ca si lui. In fine sau orice altceva puteti sa luati cina inpreuna...cred ca va aprecia doar sa va simtiti bine.

| kilometru0 a răspuns:

Cea mai buna supriza pentru un baiat este o noapte de dragoste[sex]!

| loredanadanila a răspuns:

Ce zici de o baie in cada cu lumanari si sampanie? Daca nu vrei chestii de genul asta, iti sugerez o cina romantica.