| AncaaDuff a întrebat:

Am stat cu un tip vreo 4 luni.Au aparut neintelegeri si ne-am despartit.Eu mi-am gasit alt prieten si ne-am despartit.Intre timo fostului meu prieten ii placea iar de mine si mie de el.El m-a intrebat daca mai vrea sa formam un cuplu si eu am spus "nu". Acum vreau sa fiu din nou cu el dar am auzit de la prieteni ca lui ii place de cea mai buna prietena.Ce credeti ca ar trebuie sa fac? Sa ii spun ce simt sau sa vad ce ne va rezerva timpul?straight face. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asteapta si vezi ce va rezerva timpul...

| AncaaDuff explică:

Imi cer scuze pentru ortografie dar nu imi merge tastatura bine.xD