| simplegirl09 a întrebat:

Un coleg de clasa ma iubeste dar eu nu. Cum sa scap de el?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te porti cu el asa cum ai dori sa se poarte cu tine un baiat pe care tu il iubesti si el nu! Ii spui cu duhul blandetii ca sentimentul nu este reciproc, ca nu este vina ta, ca nu te poti indragosti de cine vrei si ca inima isi are regulile ei pe care noua nu ni-le spune! Spune-i ca prietenia lui este foarte importanta pentru tine, ca asta poti sa oferi!

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Este un gest frumoshee hee.
Daca nu iti place poti sa il ignoriwinking.
Baftakiss!

| DeyCj a răspuns:

Ignoră-l că se potoleşte singur.

| laurash_6184 a răspuns:

Daca il ignori si atat nu este o cale sigura, poate sa interpreteze altceva... care sa il faca sa te iubeasca mai mult, asa sunt baietii, asa sunt si eu. Vorbeste cu el, explica-i si vei vedea rezultatele.

| Anonima97_3096 a răspuns:

-a meu si i-am zis sa vorbeasca cu 'obsedatul'
sa-i zica ca suntem impreuna.
S-a calmat instant.
Incearca:*