| ralucamirabela a întrebat:

Am inceput scoala, si un coleg este "obsedat" de mine de anul trecut, si credeam ca anul acesta scap de el straight face da nu am scapat crying M`a intrebat anul trecut daca vreau sa stau cu el.si ia`m zis nu., ca imi place de altu.si el este foarte stresant.nu ma lasa niciodata in pace.se da la mine incontinuu.Si profii si-au dat seama ca ma place.si nu suport.cum sa il fac sa ma lase in pace. ia`m explicat de 10000 de ori ca nu il plac, ca nu il vreau pe el.degeaba.cum sa il fac sa ma urasca? sau sa ma lase in pace? De cate ori sunt eu prin preajma se lauda si injura.asa crede el ca imi atrage mie atentia.ba din contra.ma face sa il urasc din ce in ce mai mult.si ia`m explicat si chestia asta. el nu intelege.pls HELP ME urgent.as vrea sa ma mut din clasa aia da nu ma lasa mama... dau funda:*

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fii indiferenta,nu il mai baga in seama,nimic, cu atat mai mult ii dai atentie, cu atata se simte bagat in seama.

| georgiana37 a răspuns:

Deci.daca il urasti asa tare si nici nu il placi.inseamna ca nici nu prea arata bine.deci.cand iti vb sau te baga in seama nu ii da atentie spune-i ca nu te intereseaza d ell nu e genu tau si gata zii mai multe chestii d genu si s vezi ca te lasa in pce.cand e per langa tine si esti cu fetele vb mai tare cu ele zile ca e asta si dai si nume si nu te intereaza d el e se tine dp tine etc etc. fuunda?

| DjBl3ndar a răspuns:

Deci spune-i si u frumos ca vom ramane doar prieteni dar nu si iubiti. Te rog sa intelegi asta dar nu pot fi cu tinewinking si ori cum pe lumea asta sunt multe fete mai frumoase si mai destepte ca minewinking. Aratai ca nu simti nimic pentru el dar incearca sa nu mai stai cu alti baieti ca atunci o sa devin gelos si o sa incerce si mai mult sa stea cu tine si nu o sa te lase in pace. Ignoral stai si u stai mai mult mai mult cu fetele, bine dar incearca sa il mai bagi si u putin ca daca il vei, dar macar sa il mai saluti sau ceva ca dace nu il vei baga deloc in seama o sa creada ca il iubesti laughing. Sau mai roagati golegele sa te ajute pozte chiar si baietiwinking. Daca nu fai si u farse, fal de ras, stai cu fetele undeva sa va vada si barfitil, scrie pe tabala ceva despre el ( dar ai grija sa scrii diferit fata de scrisul tau ) fi putin mai fitoasa dar sa fi fitoasa doar cu el nu si cu ceilalti ( sper ca ai inteles ).

Totul o sa fie bine, daca sti te poti juca cu baieti pe degetewinking.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Neworder a răspuns:

Mergi la king box sau judo, dupa o luna de antrenament, cred ca el singur o sa plece din clasa.

| freescape04 a răspuns:

Pai stiu eu incearca sa il faci de ras sau sa-i faci ceva ce nu ii placebig grin