| cattylove a întrebat:

Am un coleg, pe care l-am ajutat la un test la engleza. Acum el se comporta frumos cu mine, vorbeste cu mine, rade la glumele mele... Spre exemplu, saptamana asta, intr-una din zile, eram de serviciu cu un coleg care ma place. Ne-am dus la baie sa udam buretii si, dupa ce ne-am intors, am observat ca usa era incuiata. Am batut tare, tare de tot. Colegula asta care se comporta frumos cu mine a descuiat-o, dar o tinea, ca sa nu putem intra.Eu am inceput sa imping in usa pentru ca tocmai se sunase. El(probabil simtind ca eu am impins usa) a deschis si a inceput sa-l injure pe colegul cu care eram de serviciu. Atunci, m-a tras repede in clasa (adica, efectiv, m-a luat de mana si m-a tras spre el, de fapt) si l-a incuiat pe celalalt coleg afara. A stat saracu acolo, mult si bine, ca profa avea lectie deschisa la o alta clasa.Iar eu nu mai inteleg nimic. Acum sunt intre confuza si intre nimic. Nu stiu ce sa ma fac. A inceput sa-mi placa de colegul asta care se comporta frumos. Am vorbit cu el pe mess, stie ca il plac, dar a zis ca se comporta frumos cu mine doar pentru ca l-am ajutat. (iar eu nu-mi mai pot lua gandul de la el...) PLEASE HELP ME! (CU SFATURI, BINEINTELES) REPEDE! DAU FUNDITA SI VOT

Răspuns Câştigător
| 26Geo a răspuns:

Pai asa e cum a zis el, se comporta frumos din cauza ca l-ai ajutat, altceva nu e.Si faptul ca stie ca il placi si el nu face nimic, merita laude, altu putea sa profite de tine, bravo lui.Eu zic ca intre voi 2 va iesi o frumoasa poveste de amicitiebig grin Cat despre partea sentimentala, nu ii prea vad rostul aici, eu zic sa lasi chestia asta sa isi urmeze cursul.Bafta

1 răspuns:
| Belluuu a răspuns:

Pui intro sticla de apa minerala la 0.5L (la jumate de litru) pui tuica si ii zici sa bea daca ii este sete laughing si atunci faci ce vrei cu el smug