| marie08 a întrebat:

Am un prieten de 1 luna si jumatate si suntem in aceeasi clasa. El are o prietena ( amica) cu care vorbeste mult si ma rog se alearga prin clasa si chestii din astea.Ideea e ca sunt putin geloasa pe ea. avand in vedere ca ea l-a placut si posibil inca il place. Nu sunt prietena foarte buna cu ea dar ne intelegem. Nu stiu ce sa fac. Pur si simplu cred ca mai bine ma despart de el din cauza ei. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexsz95 a răspuns:

Buna! te sfatuiesc sa vorbesti cu prietenul tau asa pe fata, fara nici o jena, dar ii spui acest lucru frumos fara sa il jignesti. spune-i ca te deranjeaza acest lucru si ca ai vrea pe viitor sa o lase mai moale cu prietena, amica aceea. Iti spun la mine a functionat de multe ori acest lucru. sper ce te-am ajutat? succes!

1 răspuns:
| LolitaLempicka a răspuns:

Cand se mai alearga prin clasa, pune-i piedica la fatalaughing sa vezi ce fain o sa fie