| giugiulibila a întrebat:

Am un prieten foarte apropiat! Vorbim foarte mult! Si aseara mi-a spus ``iti pun o intrebare dar promiti ca nu mi-a pui inapoi``! I-am spus sa imi puna intrebarea si nu o sa il intreb inapoi! M-a intrebat ce parere am despre el! Cand am insista sa imi raspunda si el mia la aceasta intrebare a spus ``ai promis ca nu mi-a pui``! Oare de ce evita sa imi spuna parerea lui?

8 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa te placa sau sa fie interesat de tine.

| Danysan a răspuns:

Cred ca te place -Mai mult ca sigur.Eu odata am exagerat. Faceam pe Uitucu si de cate ori ieseam in Prac cu fata pe care voiam sa fiu cu ea.O mai intrebam inca odata ce parere are despre mine laughing. Uneori si pe ea o Pufnea rasu -Nu ti-am mai zis laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi asta un complex al tau, tu cum te consideri? te rog sa-mi raspunzi cat de sinceri poti kiss

| MisFit20 a răspuns:

Daca esti draguta asa cum cred, poate nu vrea ca tu sa consideri ca el te place sau poate ii este rusine sa-ti spuna ca esti frumoasa.
Daca esti uratica: Probabil iti dai seama si tu.

| sayWhaaat a răspuns:

Oare ce a vrut sa-ti spuna? Doamne, nu inteleg de ce va prefaceti, voi fetelor, ca nu stiti despre ce e vorba.
E CLAR ca lumina zilei ca te place, si e rusinos happy.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Hahaa, te place şi nu a vrut să ştii până acum. El a făcut primul pas, a vrut să vadă ce părere ai despre el să îşi facă o idee. Ţi-a demonstrat că te place, acum răspunde cum crezi tu că trebuie.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : fma.indungi

| FoundYouLover a răspuns:

Tu-mi spui ca tipul asta iti este prieten foarte apropiat, deci probabil ati vorbit multe lucruri impreuna, va stiti de mult timp si asa mai departe. Si daca va stiti de mult timp si ati vorbit atatea lucruri nu pot sa inteleg cum de nu te-ai gandit ca baiatul s-a atasat mult de tine, probabil atat de mult incat a ajuns sa tina la tine in alt fel, sa vrea sa fiti mai mult decat prieteni. Probabil de-aia vrea ca el sa stie parerea ta, dar tu sa nu o stii pe a lui. Te place dar nu e sigur ca si tu il placi si orice ar fi nu vrea sa strice prietenia dintre voi. Asadar, daca si tu il placi, fa ceva! Daca nu, ramaneti amici. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!

| MalyySZY a răspuns:

Probabil te place si iti ascunde asta, mie mi s-a intamplat acelasi lucru si persoanei respective ii placea de mine happy.