| oBanană a întrebat:

Ajutati-ma va rog ca am o problema! Dau voturi la toate raspunsurile serioasehappy! Asa.deci, imi place de o fata mult happy! Ne-am cunoscut la revista scolii si am inceput sa vorbim pe Facebook, pe mess. Suntem prieteni buni si am observat ca de cam 3-4 saptamani imi place de ea!:X Dar cum am spus, suntem buni prieteni si mi-a zis (ea nu stia inca ca imi place de ea) ca ii place de un alt baiat... Acum o saptamana i-am spus ca imi place de ea! Ea mi-a zis a doua zzi ca nu ii place de mine dar eu nu m-am lasat asa usor. Acjm cateva zile cand n-am fost la scoala un prieten de-al meu a vorbit cu ea si mi-a spus.ca ea i-a spus ca ma vede doar ca un proeten... Ei bine, astazi alti doi prieten s-au intalnit intamplator pe strada cu ea si tot au intrebat-o daca ii place de mine si pana la urma a zis ca da dar se baga cu mine daca o sarut! Oare o fi glumit, ca cei doi cu care s-au intalnit tot insista cu intrebarea asta demult? O fi zis oare asa, ca sa o lase in pace? Sau sa risc, sarutand-o? Ce parere aveti va rog mult, ajutati-ma! Dau si funda!happy :X

9 răspunsuri:
| Saammyyy a răspuns:

Sigur,sarut-o nu ai de pierdut nimic, si tu vei avea placere si fa sa simta si ea acelasi lucru))

| MasterYoda a răspuns:

Disperatule! i-a n-o baga in seama o perioada. daca ii place de tine, o sa aiba ea grija sa-ti arate. numa sa te duca bibilica sa iti dai seama...
de parca n-ar mai fi altele pe planeta...

| Mihaiy10 a răspuns:

Eu zic sa te risti ca nu ai nimic de pierdut...

| RandyCena a răspuns:

Baga-te va merge sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mai si pupa fata. ce ai de pierdut?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sigura ca prietenii tai au facut misto de tine pentru ca au vazut ce mort esti dupa ea sau acea fata a zis asta sa vada daca chiar esti in stare sa faci si asta,dupa cat te-ai rugat de ea, de aia nici nu te place, ca esti prea disperat dupa ea.Eu zic sa nu o saruti,chiar daca a zis asta sau nu. Daca a zis,las-o sa spere,sa-si doreasca s-o saruti,daca nu a zis o sa te respinga si o sa te faca sa te simti prost. daca ea va ajunge sa te placa iti va da semne,zambete,complimente,priviri adanci.Dar daca nu nu mai insista si incearca s-o uiti, poate pur si simplu nu esti genul ei si nu este atrasa de tine, te place decat ca amic.Accepta adevarul, nu recurge la acest sarut cu forta ca se vede clar ca ea te-a respins si nu doreste asta.

| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Revino.ti. Ai prieteni mistocaribig grin.

| hackersmarian a răspuns:

Cel mai bine du-te cu ea la o cafea sau un suc si usor usor poate ea o sa isi dea seama ca chiar o iubesti...dar nu ar fi bine sa o saruti brusc ca nu se stie cum reactioneaza si dupa o sa sp ca esti obsedat.BAFTA

| Deliverance a răspuns:

Incearca doar sa te apropri de ea happy nu fa miscari bruste