| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*! Am un prieten foarte bun, iar acum o saptamana m-a intrebat daca il plac si daca as vrea si o relatie, i'am rasp ca da si ramane de vazut cand vine acasa. Acum 2 zile mi-a zis ca sa nu zboare si in alte parti ce vbim noistraight face m-am simtit vinovata pentru ca am zis la 3 pr bune, le'am povestit fericirea mea cum s'ar zice. In timp ce vbeam am ramas putin confiuza din cauza ca ma simteam vinovata, si ii dadeam raspunsuri seci. El s-a sup si mi-a zis ca e vina lui pentru ca a inteles gresit in legatura cu placutul si ca ramanem ca inaintestraight face. Credeti ca atunci cand o intre pe mess va trebui sa il intrebare daca mai e suparat pe mine? si atunci cand se va intoarce in tara va mai vrea o relatie cu mine?sad fundita big grin

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Daca lui ii place de tine binenteles ca va avea iar o reletie cu tine...Dar gandeste-te cat timp el e plecat

7 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

I ziceam lu buburuza, ea a zis ca el va sta singur. E un tip serios, si nu ti-a zis la propriu, as putea ramane cu tine dar cand plec acolo ca si barbat am nevoie de o femeie linga mine, si nu as vrea sa te insel, ce putem face? ne despartim. cand ma intorc te caut eu. Acuma uite si tu un sfat util.

| BuBuRuZaForEver a răspuns (pentru NatureSelf):

Asta e sfat util la tine? Scuza-ma eu zic cea ce simt eu,nu cred ca o relatie la distanta e posibila, deoarece nici un barbat nu poate sta ani, luni fara dragoste! Tu ai rezista sa o vezi doar pe internet si odata in vara! E usor sa vorbim dar cand e vorba de practica mai bine uitam decat sa suferim si sa asteptam!

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Tu vei putea sal astepti el va putea sa stea singur fara sa aiba o fata langa el?

| eooAlexandra a răspuns (pentru BuBuRuZaForEver):

Ai dreptate

| NatureSelf a răspuns (pentru BuBuRuZaForEver):

Glumesti nu?

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Da dar gandeste-te ca vacanta e odata pe an si e 3 luni din care el daca sta o luna in tara! nu stiu prieteni sa fiti dar relatia la distanta nu tie parerea mea!

| dianaadelis a răspuns:

Cred ca tu va trebui sa "invatare" limba romana... Si data viitoare, mai tine unele lucruri pentru tine, macar pana se materializeaza lucrurile. Vorbeste cu el despre problema asta, nu mai fa presupuneri in van.