| KiddZZ a întrebat:

Am varsta de 12 ani si 9 luni si am penisul de 16 cm.Este bine sa il am asa la varsta mea? Si nu, nu ma gandesc inca la sextongue

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca e bine oricum.

| elasexygagica a răspuns:

Uu mama drooling e perfect love struck

| missbee a răspuns:

Uau. Atâta zic. Fiecare interpretează cum vrea... doar lăsați odată dracului PrivateSpace și RedTube.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu cred că te lauzi

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Sigur l'ai masurat cum trebuie? laughing)

| chakuza a răspuns:

Cati cm ai bagat in plus?laughing
Lasa-ne cu din astea...

| seby005 a răspuns:

E bun metru ala?

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Sigur l-ai masurat bine rolling on the floorlaughing chiar asa de mare il ai la ani astia ce iai facut de-l ai asa rolling on the floorlaughing eu am 17 ani si cred abia daca il al am 17 18 rolling on the floorlaughing

| rlkaa a răspuns:

laughing l-ai masurat cu ruleta?

| Lala_6583 a răspuns:

Si daca nu te gandesti la sex atunci la ce te gandesti?
e bine daca il ai asa acum.si la 20 de ani o sal ai si mai mare decat acum.