| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am penisul de 9 cm.Este normal ca si la varsta mea sa fie aceasta marime? ...Multumesc.

8 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Da

| FreakyFred a răspuns:

Nu... nu e normal straight face e cam mic, sincer!

| lucian a răspuns:

Nu

| Josh a răspuns:

Normal ca nu e normal, la anii tai ar trebui cam de la 15cm in sus sad

| TheD3vil a răspuns:

Fratilor ce ma fac? cryingcryingcrying

| TheD3vil a răspuns:

Pai...big grin Nu aveam atunci cand am postat raspunsul chiar 14 ani aveam 13 si jumatate. Acum am 14 ani Jumate aproape 15 si e de 16 cm big grinbig grinbig grin

| TheD3vil a răspuns:

Scz de mai sus "cand am postat raspunsul", vroiam sa scriu "Cand am postat intrebarea" Ms oricum celor care au incercat sa ma ajutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aveam 9 cm in clasa 1