| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 15 ani, înălțimea 1.76 iar penisul meu are lungime 16-17 cm, lățime 5 cm iar diametrul 12 cm.Este mai mult decât ar fi normal? sau mai puțin? E posibil sa crească mai mare pana la o vârstă mai înaintata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai masoara o data. Ca ai cam umflat cifrele.

| Alejay a răspuns:

Cam departe de realitate masuratorile, mai incearca

| seth2016 a răspuns:

rolling on the floor Cum ai masurat latimea? Cu subleru? E latimea orizontala sau verticala?

rolling on the floor Si cum e aia cu diametrul? Absolut monstruos rolling on the floor pentru lungimea de 16-17.
Ai vrut sa zici circumferinta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa creasca mare pana la cer?laughing ai vrea tu bagabontulelaughing

| Kira5854 a răspuns:

Diametrul 12? ce e ala, un coi mai mare? laughing

| takemyword a răspuns:

Probabil o sa creasca pana la 18-20 de ani. Dimensiunile sunt peste medie. Media (la adulti) in zona noastra e de 12cm (lungime) parca. Lungimea si diametrul sunt normale, dar cu latimea aia de 5 cm nu prea stiu ce vrei sa spui, 5cm "latime" pare super anormal, ai face bine sa te lasi de scoala cu dimensiunea aia si sa intri in industria filmelor porno. Succes.

| Ciucasa a răspuns:

Am greșit exprimarea, circumferința este 12cm