| Arrribaa a întrebat:

Anul asta am intrat intr-a 9 a si a inceput sa-mi placa de un baiat de la mine din clasa. Nu stiu cum sa-l abordez ce sa fac sa vorbesc cu el... odata i-am cerut tema si doar atat. Nu vorbim prea mult, dar sunt foarte trista din cauza ca ma simt singura. Stiu ca asculta acelasi gen de muzica cu mine si ca semanam foarte bine la comportament. Stiu ca trebuie sa vorbesc sa ma bag in seama.dar pur si simplu mi-e frica sa nu fac ceva aiurea. Ma simt foarte rau din cauza asta. El in fiecare pauza se duce sa fumeze cu baietii si nu prea pot vorbi cu el prea mult...Tin la el mult si plang pentru el, stiu ca e o prostie dar va rog cateva sfaturi. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este a noua si fumeaza? Uite ce e, iti place barfa? daca iti place barfa nu ramane decat sa va cuplati, vezi tu cum reusesti dar sa fi sigura ca i clasa o sa fi in gura tuturor, nu o sa existe alta barfa decat despre voi