| wezos a întrebat:

anul trecut am cunoscut pe acest site o fata de 16 ani acceasi varsta cu mine,ea din Galati eu Bucuresti ne-am imprietenit si in timp am ajuns sa tinem unii la altii, ea vroia sa ne vedem sa avem relatii intime etc. In luna octombrie a anului trecut ea a inceput sa fie pedepsita de parinti pentru ca nu mai avea rezultate bune la scoala si nu mai avea voie pe net, mai comunicam cu ea la orele 1-2 noaptea cate putin, pana cand mama ei a observat discutile noaste si i-a schimbat nr de telefon m-a blocat pe facebook si messenger.De atunci nu am mai putut lua legatura cu ea si am zis sa o las de si tineam mult la ea.In luna iunie a anului acesta am facut un cont pe facebook si am reusit cu greu sa iau legatura cu ea, cand a aflat cine sunt a spus ca i-am distrus viata sa dispar sa nu mai o caut de si mi-am cerut mii de scuze mi-a dat block.Ce as putea sa fac sa ne impacam tin enorm la ea.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am avut relatii la distanta ce sa spun uito ca nu are rost sti vorba aia totul e posibil dar si in sens rau nu doar bine, de ce nu cauti una real? nu e mai frumos decat o voce /poze si atat? ce ai de la o distanta? apropo ce sti despre ea si esti sigur 100% ca e adevarat?

| MidnightR a răspuns:

Cata drama puerila, parca ai fortat-o sa vorbeasca cu tine.
Cred ca s-a eschivat in ultimul hal si te-a bagat pe tine tap ispasitor cand au luat-o ai ei la intrebari.
Uit-o prietene, atasamentul asta dispare pe cat de repede apare, cel putin in cazul ei.