| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU. As avea o întrebare pentru voi. Voi ce părere aveți despre metoda retragerii în contextul în care cuplul este perfect sănătos și n-are nicio boală cu transmitere sexuală iar băutul se cunoaște foarte bine?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca se cunoaste "bautul" foarte bine...risti sa faci copii la bautura!winking

| Violleta2022 a răspuns:

Accidente se intampla chiar si celor mai experimentati barbati, cand sunt luati de val si se pot scapa un pic pe ei in momentul ala de extaz, iar daca femeia este in perioada fertila, o pune imediat de o sarcina.

| Wr3nch a răspuns:

Ca e o cale grozava sa ramai insarcinata cand isi da el drumul din greseala. Anticonceptionale sau prezervativ, restul e vrajeala.

| Hammurabi a răspuns:

Lichidul preejaculator (care nu poate fi controlat în timpul sexului) poate conține spermatozoizi și poate produce o sarcină.
Cum eviți asta?

| lickypuss a răspuns:

O idee oribila, foloseste prezervativ ffs