| alexutzuuu92 a întrebat:

Salut , ma numesc Alex, am 18 ani . de o saptamana cunosc o fata cu 1 an jumate mai mica ca mine , totul merge bine . cand iesim impreuna ne tinem in brate , mergem pe strada de mana .dar nu n-em sarutat . Ia zice ca i place de mine si asta o si demostreaza . dar nu stiu de ce nu vrea ... mereu imi zice ca nu e pregatita , ca a stat mai demult cu alt baiat si ca s-au despartit dupa putin timp si ca vrea sa mai treaca ceva timp. Ar putea sa afecteze lucru asta "relatia" ? Io cred ca , daca mai sta mult timp asa in loc sa ne apropie ne indeparteaza , Apropo am uitat sa mentionez , am fost la ia acasa , m-au cunoscut parinti iei .

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ea (ia, ca sa ma intelegi si tu) te-a prezentat parintilor ei, deci este cat se poate de serioasa in privinta relatiei voastre.
Faptul ca este mai retinuta inseamna si asta un lucru bun. Poti fi sigur ca, odata ce va fi sigura si va trece la pasul urmator, va fi dedicata total relatiei voastre.
Acum sper sa fi si tu un tip serios si
sa nu incerci doar sa profiti de ea.

5 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Mai Alex ce sa zic, poate e mai bine sa o lasi pe ea sa decida.sa ii dai dreptate si ei. poate ii este frica sa nu o faci sa suferi cum a facut-o celalalt! Deja daca iti arata ca ii place de tine nu vad cum sa afecteze "relatia"! Fii si tu un pic mai rabdator si nu uita sa fii mereu un cavaler cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i si tu ca tot ce conteaza e sa fie ea ok si-ai sa vezi ca o sa vrea. Fata stie ca un baiat cu cat o asteapta mai mult cu-atat mai mult tine la ea.

| xMădălina a răspuns:

Buna. Si eu eram la fel ...pentru ca nu stiam sa sarut blushing. Adica mai avuseseram prieteni dar nu eram de acord cu sarutul mi se parea o chestie ciudata si scarboasa.
Daca nu e asta, poate ca pentru ea conteaza foarte mult pasul asta si nu vrea sa fie dezamagita din nou.
Tu ar trebui sa fii rabdator, prietena mea a fost cu un tip 1 luna si jumatate si nici pe obraz nu s-au pupat big grin, deci nu e nimic grav.
Succes.

| alexutzuuu92 explică:

Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

| alexutzuuu92 explică:

Mersi de raspunsuri, azi urmeaza sa ma duc pe la ea sa vedem un film. cine stie poate ca azi face si pasu urmator big grin. Daca nu il face.ce ziceti sa incerc eu sa o sarut la sf cand plec acasa?