| Oran2000 a întrebat:

As avea si eu o intrebare legat de o fata de la mine din clasa, anul trecut nu prea ma baga in seama, era distanta de mine si nu prea parea ca ma vede, dar anul asta s-a mutat cu mine in banca, vine des pe la mine, vorbim intruna dupa scoala... dar este o diferenta mare dintre cum se poarta cu mine in clasa si cum se poarta cu mine dupa scoala, deci in clasa ma baga in seama dar rar, dar dupa scoala e ca o lipitoare etc... ma place? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Parerea mea este ca ii place de tine dar nu vrea sa arate asta in fata colegilor deoarece pot lua in ras comportamentul ei.
Mult succes!:*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te placeeeeee

| allealecsa1333 a răspuns:

Eu cred ca te place dar poate ii este frica de ceilalti si de reactiile lor