| gatito a întrebat:

vreau sa ma fac reprezentant la Lady's, dar am o intrebare dupa ce pun comanda si imi vine cuponul de la posta si ma duc sa ridic produsele trebuie sa dau arunci banii? ca daca este asa nu prea am cum ca nu as avea cum sa ii dau de la mine. lamariti ma si pe mine.mersi

3 răspunsuri:
| Bbbloxber a răspuns:

Da, trebuie sa platesti direct! Dar comanda prin curierat iti vine la usa ( t-o aduce un reprezentant ) si trebuie s-o platesti pe loc!

| Micutsa_5900 a răspuns:

Pai eu sunt repr ladys si in ziua in care pun comanda incep sa strang banii si cand vine ii am pregatiti

| kidd009 a răspuns:

Bey.dar eu nu gasesc unde sa dau comadathinking nu radetiblushing...help!