| sundoku a întrebat:

(as dori sa nu ma luati peste picior si sa imi ajutati prietenul) Deci un prieten de al meu, are doar 13 ani.Sunte prieteni de la gradinita..Si ne spunem multe lucruri unul despre celalat.Va rog sa nu radeti si rog seriozitate si sa ne ajutati sad El a zis ca... cum sa va spun. Sia facut laba de mai multe ori. si a zis ca au iesit si spermatoizi, Mai este vergin acuma? Va rog sa nu va radeti de el si sa il ajutati sad

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Virgin e pana o sa aiba primul contact sexual, masturbarea nu are nici o legatura cu virginitatea happy.
Sper ca am fost pe intelesul tau tongue

| sundoku explică (pentru RoBoT93):

Deci frate imi vine sa rad de el laughing) Dar se supara si nu mai vorbeste cu mine, oricum o sa fac putin misto de el laughing Mersi! in numele lui laughing)

3 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Normal ca mai eset. Virginitatea tio pierzi cand faci dragoste cu o fata nu cu manalaughing

| Anonima240 a răspuns:

Daca face laba nu inseamna ca nu mai e virgin. Virgin nu mai esti dupa ce ti-o pui