| maximrobertalin a întrebat:

Salut cum pot sa socotesc astrologia sa aflu daca voi avea succes in dragoste? va rog seriozitate daca crdeti ca gresesc la acest subiect e pentru ca nu am noroc in dragoste nu stau bine in relatie nu radeti sau marog sa ma luati peste picior

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Viorel, tu esti unul dintre acei oameni extrem de creduli si usor de manipulat. Chestia cu "calcularea succesului in dragoste" este una dintre cele mai mari idiotenii spuse vreodata. Pe lumea asta exista persoane care au facut acele calcule si "aflat" ca nu au nici cea mai mica sansa sa se indragosteasca vreodata. A doua zi si-au gasit fata visurilor si sunt casatoriti si fericiti.

Chestia aia de care vorbesti tu este cea mai mare prostie creata cu scopul de a manipula masa de oameni creduli si usor de manipulat. Si ghici ce, exact asta au si reusit oamenii sa faca.

Asa ca sfatul meu este sa te linistesti cu chestiile astea si sa nu mai crezi orice prostie pe care o auzi. Horoscopul si astrologia sunt niste chesti... "mistice" (ireale).

Bun venit in crunta realitate.

| maximrobertalin explică (pentru LeontinAndrei):

Da multumesc ca mai atentionat dar cu dragostea ce fac o las de gard? nu pot e inuman si apoi am probleme grave.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru maximrobertalin):

Viorel, nu imi este rusine sa recunosc ca pana acum cativa ani si eu eram la fel ca tine. Aveam ceva relatii insa nu foarte stralucite si cand ajungeam sa ma indragostesc de cate of ata aveam probleme ca ei nu ii placea de mine sau ma vedea ca pe un simplu amic.

Am stat o perioada si m-am gandit "Ce sa fac? Daca o tin tot asa am sa ajung la batranete singur...". Apoi am inceput sa caut pe internet chestii legate de cum sa cuceresti o femeie. Am gasit acolo niste materiale absolut geniale pe care ti le recomand si tie pentru ca daca le citesti/asculti pur si simplu nu ai cum sa esuezi in a cuceri o fata/femeie.

Este doar o chestiune de vointa si nimic mai mult. Un blog pe care ti-l recomand este http://artaseductiei.ro/ care este cel mai bun blog romanesc despre seductie. Mai sunt altele internationale, dar trebuie sa te intelegi bine cu engleza.

Be smart and good luck.;)

| maximrobertalin explică (pentru LeontinAndrei):

Multumesc pentru acest site e foarte bun am sa icerc sa fac ce mi se spune acolo poate o sa reusesc sa dea domnu. tu ce crezi tie ti-a mers ti-a fost cat de cat folositor una din reguli de pe acest site?

| LeontinAndrei a răspuns (pentru maximrobertalin):

Eu nu am invatat de pe acest site. Cand incepusem eu era un alt site asemanator, dar cand aparuse chestia cu drepturile de autor si asa mai departe siteul acela a fost inchis. Da, foarte multe lucruri de acolo sunt folositoare. Unele sunt bune doar de stiut si cam atat, insa daca esti perspicace si stii sa te adaptezi iti va fi usor si vei fi ok.