| DirtyBlood a întrebat:

Buna TPU...
As dori sa va pun o intrebare:
Este un film care a fost regizat prin 2006-2007-2008.nu stiu sigur.
Este despre niste prieteni care merg in calatorie pe un yacht furat de unul dintre ei dar care a spus ca e yachtul lui. Din cate tin eu minte, erau 2 fete:una blonda si una brunetathinking cea bruneta avea o fetita.
Ei se hotarasc sa sara in apa toti, si o iau cu forta pe cea bruneta si fetita ramane pe yacht, iar ei raman in afara yachtului. Sotul unuia dintre fete scapa un briceag pe sub barca pe undeva si merge sa-l caute, si cand vine inapoi, da cu capul de coltul barciithinking hmm.nu stiu.
Mai tin minte ca aia blonda a mers de acolo in cautarea unui mal uscat inoand.si stiu finalul ca fata bruneta reuseste sa mearga sus la fetita ei, si ramane cu un barbat care dimineata dispare de pe nava.cateva zile mai tarziu cred ca vine o alta barca de salvare pentru mama si fetitathinking
pls ziceti-mi cum se numeste filmul daca stiti.
Multumesc anticipat!
Pa
P. s: scuze. de categorie dar este cea mai vizitata. sper sa intelegeti.

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

"yacht"? Poate iaht.

| sgfSDGWEg a răspuns:

Ceva cu anaconda