| escape_5701 a întrebat:

happy As vrea cateva sfaturi de la voi in legatura cu situatia urmatoare : sunt impreuna cu un baiat de o saptamana ( el are 18 ani eu 16 jumate ) si duminica asta mi-a propus sa merg la el pentru a ma prezenta mamei lui. Ce credeti, ii place de mine mai mult sau vrea sa ma " impresioneze ",( sa ma faca sa cred ca este un tip foarte cuminte, tinand cont ca eu stau singura in oras )? Tin sa specific ca inainte nu ma atragea foarte tare dar acum incepe sa-mi placa baiatul.
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Dupa abia o saptamana sa te prezinta mamei sale. dubios, da de banuit cateva lucruri [ nu numai unul, la care se gandesc majoritatea! ]. Daca nu esti sigura, nu mergi; daca nu vrei, nu mergi! Nu esti obligata, este doar decizia ta. Nu te lasa influentata, si sa nu regreti mai tarziu.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E cam periculos sa te duci singura la el.Mai bine mai astepti o perioada, este prea devreme.

| escape_5701 explică:

@ Zmeurica : da, se poarta foarte frumos cu mine, dar il cunosc de o luna numai.
Multumesc pentru raspunsuri! happy

| candydream a răspuns:

Nu te lasa convinsa de aparente mai bine spune-i ca e mult prea devreme in plus amintesteti ca majoritatea baietilor tin secrete relatile lor fata de parinti.Deci nu ti se pare cam suspect?

| Ancutzzaaa a răspuns:

Avand in vedere ca esti cu el de o saptamana nu e bine sa mergi la el acasa. Nu poti sti ce intentii are. Mai bine mai astepti pana iti dai seama ce fel de om e si esti sigura ca poti avea incredere in el.winking

| Zmeurica_6349 a răspuns:

Buna si tie escape. O saptamana.hmm nu stiu ce sa zic. poate chiar ii place foarte mult de tine si vrea chiar o relatie serioasa cu tine. El in general se poarta frumos cu tine? Adica o saptamana e putin timp. Mergi cu el la mama lui si o sa iti dai seama pe parcurs ce intentii are cu tine. Bafta. Te-am pupat.

| Soso_6188 a răspuns:

Du-te si o sa iti dai seama in timp