| Raducu1997andrei a întrebat:

Buna TPU as vrea foarte mult sa fiu cu 2 fete in fine da sunt afemeiat si carei faza numai ca nu stiu daca ma plac dar in ore se uita la mine numai la mine se uitarolling on the floor Si e un bou pe nume daniel care e increzator si glumet eu mam transferat imi amintesc asa eram si eu eram adorat de fete aici un tocilar cum as putea deveni un increzator un om care nu se lasa greu! ajutati-ma!tongue

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Poi afemeiatii is foarte increzatori! cred ca ating cerul cu norii! cred ca pot avea!
Tu esti sau vrei sa fi afemeiat laughing
Poate mi s pare mie, dar boul ala cum spui tu, gandeste mai mult ca tine!
Te-as ajuta mai mult daca as intelege mai bine ce ai scris mai sus!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu ești pe treaba ta, alege una din două cel mai bine

| Raducu1997andrei explică:

Dau funda