| sweetgirl09 a întrebat:

Imi plae foate mult un baiat si simt ca nu o sa mai pot sa tin in mine mult asta si o sa-i zic. dar faza este ca eu sunt foarte timidasi el e foarte ignorant cu mine. Uneori imi da semne ca m-ar placea alteori ca m-ar ura! As vrea sa-i spun ca-l plac dar nu stiu cum... faza e ca ma emotionez numai cand se uita la mine. Cum as putea sa-i zic ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| Denisa121796 a răspuns:

Paaaai in primul rand, nu terbuie sa fii timida. pentru ca de multe ori timiditatea nu te ajuta cu nimic, eu zic ca ai putea cand sunteti doar voi doi, sau cand iesiti asta in cazul in care iesiti sa.i spui fata.n fata ce simti pentru el chiar daca.ti vine greu. tu poti incerca, n.ai ce pierde oricum, poate ca ai ce castigawinking.

2 răspunsuri:
| florin21_5085 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i,e posibil ca si el sa te placa daca se poarta asa, e posibil sa isi fi dat seama ca il placi, succes!

| AniAeerdna a răspuns:

Invital intr-o zi afara, doar voi doi, il ieide mana, il privesti in ochi si ii spui "Te iubesc" atunci el va vedea ca chiar il iubesti.