| dupdap a întrebat:

Buna TPU as vrea sa aud parerile voastre.
Imi place de colega mea de banca rad glumesc cu ea ii spun bancuri si din clasa cu prietena ei cea mai buna cele mai multe glume pe seama mea adica nu o zic in sensu rau daca ma intelegeti. Ascult tot ce spune ii dau mereu dreptate si o sustin in toate si o ajut cat de mult pot. Cand glumesc cu ea se rusineaza si rade. Iar cand imi povesteste sau se uita la mine se rusineaza iar si rade
Ce parere aveti am sanse? Imi e numa sa nu ma fac de toata cacaoa.

4 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Eu zic sa te ''bagi pe ea'' pentru ca nu ai nimic de pierdutwinking

| Rob3ert2013 a răspuns:

Hey salut ma crezi ca sunt in aceeasi dilema pai incearca sa-i spui sincer ori fata in fata ori pe fakebook sau mess
nu uita cel mai rau lucru e nu si nu-ti fa griji cred ca te place big grin

| dupdap explică:

Am sa vad cum se comporta in continuare si incet incet sa ajung la inima ei am sa va tin la curent :d mai astept pareri

| soootired a răspuns:

Pai, in primul rand, nu ai de ce sa te faci "de toata cacaoa". Sa placi pe cineva e un lucru frumos. Iar daca ea iti rade in nas sau altceva inseamna ca nu merita. Dar daca vrei sa iti spun ce sanse ai, eu cred ca ai destule. Atata timp cat nu este rusinoasa de felul ei, ai destule.