| Didyna a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un sfat. Eu( 15 ani) si iubitul meu (25 ani ) am facut dragoste de curand, fara stirea parintilor mei. Acesta era un secret pe care l-am impartasit cu cea mai buna prietena, iar parintii mei au aflat lucrul acesta. Acestia fiind infuriati au vorbit cu iubitul si au vorbit urat! Acum el nu mai vrea sa fie cu mine si nici macar nu mai vorbeste cu mine. Ce as putea spune ca sa il fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Simplu! Sa ii asiguri ca ai terminat cu acel individ.
Cred si eu ca parintii tai sunt suparati.
Orice parinte,, ia foc'' cand afla ca fetita lor a facut dragoste, iar fapta e cu atat mai grava cu cat baiatul e major.
Parintii tai il pot acuza pe prietenul tau, cel putin corupere de minori.

Ia stai putin....cine sa te ierte? Parintii sau iubitul?
Te sfatuesc sa nu treci peste cuvantul parintilor! Depinzi inca de ei!
Parintii tai ti=au facut un bine ca te-au,, scapat'' de el, asa ca ar mai bine sa uiti de el.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai fost proasta ca te-ai lasat violata de el si panarama desigur, nu esti un copil normal

| ASASINIS a răspuns:

Esti fraera... ce ai cautat cu ala? :/

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Te-a ***... și-a terminat treaba cu tine. Acum probabil caută alta. happy

| neutrino a răspuns:

Nu mai ai cum si parintii tai au tot dreptul sa fie infuriati si suparati! Sper ca acum ai invatat ca atunci cand doresti ca lumea sa afle ceva despre tine, este suficient sa -i spui celui mai bun prieten/prietene despre acel ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Nu cred că faptul că i-a spus prietenei ei despre asta e problema. Problema e relația în sine. El călău bătrân de 25 de ani și ea un copil care are nevoie de sfaturile celor mai mari dar totuși se crede mai deșteaptă. Înțelegi unde bat?

| cristimihailov a răspuns:

Eu zic ca nu esti tu de vina. Esti o victima. Tocmai vroia sa se desparta de tine si parintii tai l-au amenintat.

In plus, daca ei cheama politia s-ar putea lasa nasol.

| Alcyon a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Daca ti-a dat papucii e clar ca nu tinea suficient de mult la tine. N-a vrut decat sa-si descarce hormonii, fiindca probabil fetele de varsta lui il respingeau. Si te-a gasit pe tine, pe post de papusa gonflabila, cu care sa-si satisfaca instinctele primare. In afara de asta, la 15 ani ar trebui sa ai preocupari legate de scoala si nu de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15-25... Ok, el 25 de ani, nu a putut găsi una de teapa lui și a ajuns din disperare, la tine, în timp ce alții fac nuntă la vârsta lui. Iar tu, copilul care s-a crezut cool din cauza faptului că are un "iubit" mai mare decât ea. Cu chestia asta am putea face un film indian de excepție.

| PeFuga a răspuns:

Lasa-l pe "iubitul" tau (adica fostul partener sexual), tu incearca sa te impaci cu parintii tai pentru ca ei or sa iti fie alaturi la greu, nu unul de 25 de ani care "iubeste si lasa"...

| Didyna explică (pentru PeFuga):

Multumesc de sfat :*

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Ai vazut ca nu te-a iubit? A profitat de faptul ca este micuta si poate sa te pacalesca cum vrea. Ei bine asta a si facut, iar tu ai cedat, acum roaga-te sa nu fii insarcinata, deoarece iti vei creste copilul singura.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Subrscriu la tot ce ai spus

| corhaz a răspuns:

Ar trebui sa fii fericita ca parintii tai l-au rezolvat.a vrut doar sex de la tine ce sa vrea un barbat de la o copila?