| Anamaria1089 a întrebat:

As vrea sa ma ajutați. Deci pentru inceput am cunoscut un baiat, in vârsta de 14 ani. Mi-a placut de el din prima zi in care l-am vazut(ne-am intalnit din cauza prietenilor comuni). Asa, el i-a cerut Instagramul meu unui prieten si tot in ziua aceea m-a întrebat daca sunt impreuna cu un coleg de al meu). Pe Instagram mi-a cerut nota si mi-a dat mesaj, m-a întrebat daca am iubit sau crush si mi-a zis ca sunt draguta. L-am întrebat daca ma place si mi-a zis ca nu ma place ca pe o iubita, am mai vorbit noi niste chestii banale iar a doua zi la scoala un prieten de ai lui mi-a zis ca ma place si l-am întrebat de unde stie si mi-a zis ca i-a spus. O sa-l numesc Dan pe crushul meu. Asa, a doua oară cand ne-am intalnit, Dan a venit la colegul respectiv si a dat mâna cu el, eu i-am zis buna si stiu sigur ca m-a auzit doar ca nici nu s-a uitat la mine. In ziua aceea seara mi-a dat mesaj din nou si l-am întrebat daca ii place de cineva si mi-a zis ca de nimeni momentan. Dupa a insistat sa spun de cine imi place mie si i-am zis ca imi place de el. Apoi Dan mi-a zis ca in cazul asta si el ma place pe mine. I am povestit si mamei de el si mi-a zis ca ma place foarte mult doar ca este timid. Nu stiu ce sa cred pentru ca,(si daca puteți voi sa-mi explicați) ma intreaba ce fac si dupa daca ii mai zic 2 vorbe ma lasa in seen. Asta inseamna ca nu i pasa de mine? Voi ce credeți?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea stii daca se joaca cu tine, te place, sau nu te place?
Nu crezi ca ai putea afla adevarul, doar intrebandu-l pe el?

| SilentRain a răspuns:

Daca vrei ajutor suna la 112, nu am citit tot ca mi-a fost lene

| Issabelle6789 a răspuns:

Mie imi pare ca baiatul se cam joaca un pic asa cu tine.De ce daca te-a auzit nu ti-a raspuns la salut? si cum vine asta? Ca te place si el daca il placi tu? Asta inseamna ca orice fata care vine si ii spune ca il place va pati asa ca tine? Te mai lasa si cu seen.Mai bine lasa-l tu de tot in pace sa vedem atunci ce se intampla