| Kylo a întrebat:

Deci, crush ul meu a aflat că îl plac dar el nu știe că eu am aflat acest lucru, am aflat de la un prieten bun de-al lui că el știe că-l plac, dar crushul meu mi-a spus MIE că îi place de o prietenă a mea, cu care azi s-a întâlnit prima dată dar au mai vorbit pe Instagram. Am întrebat-o pe prietena mea cum de vorbește cu crushul meu, acesta știind că-l plac, iar ea mi-a spus că, crushul meu i-a scris doar ca să-l ajute să se combine cu mine, iar acum nu știu ce să cred, bănuiam că voia să mă facă doar geloasă, dar nu știu ce să ZIC, VĂ ROG, DAȚI-MI UN SFAT SAU O OPINIE, CĂCI MĂ SIMT FOARTE INDECISĂ ȘI NU MAI ȘTIU CE SĂ FAC!

Răspuns Câştigător
| smekeruldinbacau123 a răspuns:

Sari de la geam oricum nu ii pasa nimanui de tine

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasati prietenii comuni, fiindca din invidie se minte si ajungeti sa va urati sau sa va certati.
Discutati fata in fata, unul cu altul si lasati prietenii comuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar ești mult prea mică pentru o relație.

| Ofetitadelicata a răspuns:

Crush ce e ăla? Daca ești asa sclifosita te va lua o data pe la alte și atât. Sper că ți-am fost de folos