| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Sa vedeti ce s-a întâmplat alaltaieri! A venit un nou coleg de apartament si e si colegul meu de cameră,e caterincă gen.
Si am iesit in parc de cateva ori!
Alaltaieri am fost in alt parc si au venit si două fete si s-a bagat in seama cu ele, gen a cerut o tigară! S-a pus sa vorbeasca cu ele, eu stateam pe cealaltă banca cu inca un baiat si o fată adica 2 prieteni si colegul de camera m-a chemat la fetele la care statea el,am facut cunostinta si era foarte timid gen si ăsta spunea sa nu mai fiu asa si nu stiu cum,apoi s-a apucat ploaia si eu cu colegul de camera si cu fetele alea două ne-am dus la penny ca ploua(era inchis).
Si apucasem sa vorbim, eu eram tot asa timid,el facea misto de mine si ma intreba,nu iti place de fata asta si eu nici nu stiam ce sa spun,spuneam ca e draguta,arata bine si a spus că,, multumesc",
Apoi m-am pus langa elem tot vorbeam,ăsta mă îngana si facea misto de mine,faza e ca din fetele alea doua imi place de una si de cealalta mai putin si colegul de camera cica o placea pe ailalta, o lua de mana,cica a vrut sa o sarute si a zis ca e prea dubios! La plecare fata de care imi place m-a luat in brate si a doua zi sa vedeti ce s-a întâmplat, eram singur in parc si credeau ca sunt tot cu colegul ăla de cameră si au zis ca nu stie daca ele pot ieși si apoi cand am zis ca sunt nu mai eu a zis hai să ne intalnim! Ne-am întâlnit, am mai vorbit chestii si chestii si a zis fata de care imi place sa mai zic chestii despre mine, asta înseamnă ca e interesata de mine, am mai vorbit cu ele despre colegul meu de camera si a zis că e un libidinos, disperat, prea direct, asa e el, nu e asa rabdator! Nici cu fetele, nici sa meargă 15 minute pe jos, nici sa astepte la coada la kfk etc gen e si prea insistent si cand facea ăla misto de mine au zis fetele cu care ies sa nu il bag in seama,gen le place de mine ca persoană.
Am fost mai tarziu intr-un parc si a zis o fata dintre ele sa stau intre ele si cealaltă (fata de care imi place)nu voia, asta sa stau numai langa ea asa parea,poate e geloasă nu stiu. Imi vin tot felul de idei in cap,m-am pus între ele si incepeam sa imi mai dau drumul la vorbit si incepeam sa ma simt mai comod, ascultam acelasi gen de muzică,cantam,mai faceam glume pe seama celuilalt baiat si incepeau sa radă, na incercam să fac caterinca!
Si fata de care imi place m-a intrebat daca am iubită, daca am avut vreodată o relatie si i-am zis adevărul ca 4 la distanta si una fata în față! In fine
Oare sunt sanse sa mă placă?

Din ce v-am spus nu stiu daca m-am exprimat bine!

Si sa stiti ca nu mă grăbesc gen sa am relatie, gen mai vreau sa ies cu ele!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Deci sunt sanse!

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Șanse mari, dacă faci ceva. Șanse zero, dacă nu faci nimic.

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Gen,mai ies cu ea, ma vorbim, mai ascultam muzica împreună si restul las sa decurga de la sine

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Gen.