| FataInBoxeriSiTricouAlb27 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de invatat pentru bacul la psihologie, ce manuale de psihologie imi recomandati? As vrea sa fie bune. Multumesc anticipat, dau funda.
Imi cer scuze de categorie.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti trebuie psihologia neaparat? Ca e mai usor bacul la logica, geografie sau sociologie.

| FataInBoxeriSiTricouAlb27 explică (pentru Adry05):

Da, pe asta as vrea sa merg mai departe. Un sfat te rog in privinta manualelor?

| Adry05 a răspuns (pentru FataInBoxeriSiTricouAlb27):

Eu stiu ca ala de a 10-a se cere si la bac si la admitere. Dar mai bine intrebi o profesoara sa-ti spuna exact sau pe cineva care a intrat recent la o facultate de genul.

| FataInBoxeriSiTricouAlb27 explică (pentru Adry05):

Multumesc