| vampirs a întrebat:

as vrea sa-mi iau telefonul Sony Ericsson with walkman dar nu stiu de pe ce site si un site sigur spuneti-mi unul dar telefonul sa fie negru si sa coste intre 5-6 milioane
Dau funda si vot!

scuze pentru categorie dar e cea mai populata

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am un Sony erricson de vanzare cu casti in-ear, se aude beton muzica, e considerat walkman edition, W910i, il dau cu 230 lei, e foarte putin folosit fiindca mi-am luat altul, nici macar zgariat nu e, are un ecran impecabil, e listat pe okazii

http://www.okazii.ro/......a125145823

| ovidius a răspuns:

E vorba de modelul ăsta?
telefonultau.eu/products/Sony%252dEricsson-WT19i-Live-with-Walkman-Black.html

Dacă DA, atunci trece de 6 mil.