| Udarr a întrebat:

As vrea si eu o parere. Pentru gaming ce-ar fi mai bun: Samsung galaxy ACE sau Sony Ericsson Live with Walkman? merci mult... funda aceluia care are motive serioase

2 răspunsuri:
| Antonio_3354 a răspuns:

Daca doresti sa te joci parerea mea este sa investesti in ceva cum ar fi PC sau console Ps3, Xbox360 ori un PSP portabil, nu are rost sa-ti cumperi un ''telefon inteligent'' in mare parte doar ca sa te joci pe el.

| Udarr explică (pentru Antonio_3354):

Ai dreptate, dar nu vreau doar ca sa ma joc, as vrea sa stiu dintre cele 2 care e mai bun pentru gaming, deoarece am un PC foarte bun, si ma joc zilnic...dar am un Nokia 2730 classic, si vreau un smatphone ieftin. deci care dintre cele 2 e mai bun la gaming? asta era intrebarea (nu imi iau tel ca sa ma joc, dar ma voi juca din cand in cad, si vreau sa mearga ff bine)