| hulber007 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu cum sa imi recapat increderea in prietena mea ne am impacat si vreau sa fie ca si inainte totul frumos:-X

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca v=ati despartit si apoi impacat iarasi, k inainte n-o fii! s-o rupt acea legatura si nu mai ai cum. ai un nou inceput, trecutu ii trecut si gata.

| poesia a răspuns:

Ciorba reincalzita nu are acelasi gust

| Jameson a răspuns:

Increderea se pierde o singura data...

| MasterYoda a răspuns:

Ii pui o felie de salam pe nas. daca sare sa o manance, atunci nu poti sa ai incredere in ea, dar daca asculta comanda la tine, atunci da

| hulber007 explică (pentru MasterYoda):

Iti bati joc de mine?!

| MasterYoda a răspuns (pentru hulber007):

Bineinteles! laughing

| 05Virgil10 a răspuns:

O asculti, te faci ca'ti pasa, si restul. ce le place fetelor laughing.