| GhitzaCautMiorita a întrebat:

As vrea sa stiu, e normal sa se schimbe felul cum simti o erectie o data cu varsta si ma refer in adolescenta.
Problema e ca acum un an tin foarte bine minte ca simteam erectiile complet diferit, in special dimineata.
De un an insa parca nu simt ca si cum ar fi acolo, daca intelegeti. De tare e la fel de tare, sensivitatea parca a scazut insa. Este oare o problema sau e ceva normal.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu trecerea anilor (''f***, nu f***'') sensivitatea scade, fiindca se ''blegeste'' din ce in ce mai... vizibil. Si DA, este ceva normal sa se intample asa ceva. big grin Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cat de tare e acum?

| EvilMayDie64 a răspuns:

Dupa atatia ani, e normal sa n-o mai simti la fel de bine ca alta data, doar se obisnuieste corpul.