| Gogoasa24 a întrebat:

Bună, deci am început sa nu mai fiu asa stresat, am vorbit cu prietena mea și când mi-a zis ce vrea sa facem și cum nu m-am simțit prea excitat dar am început sa am o erectie slaba, în continuare și când ma uit la filme pentru adulți am o erectie slaba dar nu m-am mai masturbat ca și inainte. Cum as putea sa fac sa am o erectie tare și sa fiu excitat? De data asta sunt sincer, vârsta mea e de 19 ani și nu am mai avut contact niciodată cu o fata stăteam doar în casa și uneori cu prietenii, ma masturbam doar în fiecare zi uneori și de 2 ori sau 3 pe zi în special seara, am sa pot sa reușesc sa fac sex cu fata oare? Am sa încerc sa ies mai mult cu ea ca să nu mai am emoții dar în continuare nu știu de ce am o erectie slaba și o stare de excitare aproape 0, ma gândesc totuși din cauza ca fumez și sunt și anemic, am sa ma duc la urologie totuși pentru a vedea problema.

7 răspunsuri:
| mdc98 a răspuns:

1. Daca ai prietena, la ce iti trebuie filme porno?
2. E dovedit stiintific ca erectia slaba se datorieaza vizionarii filmelor porno. Pentru ca in realitate nu vezi ce vezi acolo si e acea frustrare.

| Gogoasa24 explică (pentru mdc98):

Da dar e o prietena într un fel, vrea doar sa facem sex, eu nu am mai făcut și dinainte sa am prietenă ma uit la filme porno și parca nu se mai ridica asa tare ma gândeam ca și din cauza ca fumez și am și anemie.

| mdc98 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Nu.
Din cauza filmelor patesti asta.
Poti cauta pe internet

| Gogoasa24 explică (pentru mdc98):

Ca nici pe strada sau când vad o fata pe Facebook nu se mai ridica și nu mai am pofta aia de vai ce as... m-am masturbat mult pe filme porno

| Gogoasa24 explică (pentru mdc98):

Și din cauza filmelor porno nu ma mai excit oare?

| mdc98 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Dar nu inteleg cum ti se poate ridica daca doar vezi o fata pe Facebook. laughing)))
Daca ai avea iubita ce ai face? Ti s-ar ridica la altele?

| Gogoasa24 explică:

Am început sa fiu sincer și fără rușine doar asa pot sa fiu ajutat.