| Anna112 a întrebat:

Buna TPU

As vrea sa va intreb ceva
Aseara am iesit pe afara cu prietena mea cea mai buna
Si noi astia de la blocuri avem un loc unde ne jucam
Si acolo era baiatul care-l plac Vlad
Si el are un prieten pe nume Cosmin, Cosmin tot imi zice ca Vlad nu ma place si incerc sa nu-l bag in seama
Si aseara se jucau Vlad si Cosmin cu mingea
Si am observat ca se uita aproape mereu la mine

Si totusi el mi-a zis ca nu ma place
Noi am fost certati
Acum vorbim pe mess mai mult
imi este rusine sa vorbesc cu el pentru. ca i-am spus ca-l plac

Oare el ma place si e timid
Sau nu stiu ce sa cred straight face

Ajutati-ma

fundita :X

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ce dragutlaughing
catzi anisori ai?

| sunset a răspuns:

Euzic ca la varsta ta sa ai alte preocupari, sa lasi naiba baietii, eu la varsta ta citeam, ma uitam la filme...ce viata...
acum la 12 ani prieten, iubit, bine ca nu zici de sex...
daca se uita la tine asta nu inseamna neaparat ca ii place de tine.dar ca o fata ce esti trebuie sa iti dai seama daca te place sau nu... daca nu iti dai seama lucrurile astea sau ai dubii, inseamna ca nu esti pregatita.zau asa...
have a good life!

| sunset a răspuns:

Eu zic ca la varsta ta sa ai alte preocupari, sa lasi naiba baietii, eu la varsta ta citeam, ma uitam la filme...ce viata...
acum la 12 ani prieten, iubit, bine ca nu zici de sex...
daca se uita la tine asta nu inseamna neaparat ca ii place de tine.dar ca o fata ce esti trebuie sa iti dai seama daca te place sau nu... daca nu iti dai seama lucrurile astea sau ai dubii, inseamna ca nu esti pregatita.zau asa...
have a good life!

| LoveNiki a răspuns:

Da se poate sa te placa si sa fie timid thinking
Mai bine vorbeste tu cu el si intreaba-l daca te place sau nu happy

| neekole a răspuns:

Eu cred ca nu esti pregatita pentru o relatie serioasa, din moment ce nu esti destul de curajoasa pentru a-l intreba chiar tu de sentimentele lui. Sfatul meu este sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi ce simte pentru ca altfel vei ramane cu indoiala. Sper ca te-am ajutat. \\fundita?\\

| RapperuL_7603 a răspuns:

Ori lui Cosmin ii place de tine si nu vrea sa stai cu Vlad.Ori Vlad te place si el si vrea sa ti-o spuna in fata ca ii este rusine de Cosmin.bftwinking Fundita? puppy dog eyes plz

| alynadulcik a răspuns:

Baietzii au intotdeauna "creierul cu 2 ani sub o fata"adica se maturizeaza mai tarziu
Si cred ca asta e motivul.Este timidhappySi singura solutie este sa nu te mai iei dupa altii, poate ceea ce spun, spun din ciuda.Tu incearca sa vorbesti cu el! Fa tu primul pas!