| JustAdreamer a întrebat:

Hey buna din nou... Iar am nevoie de ajutor sad E un baiat de care imi place, iar el e cu 2 ani mai mare decat mine. Ne intelegem bine, vorbim, iar eu il plac foarte mult. Insa acum 2 zile, un coleg s-a uitat in telefonul meu si a vazut o poza cu baiatul asta, iar apoi i-a zis ca mie imi place de el. Dar nu a fost numai atat! I-a zis si fostului meu prieten, iar el s-a enervat si a zis ca vrea sa-l bata si alte prostii. Azi, toata lumea stia, iar eu am fost ultima care a aflat si normal ca m-am suparat foarte tare! Pentru ca acum mi-e rusine de baiatul ala pe care il plac. L-am vazut azi, si cand s-a uitat la mine am fugit... Si l-am intrebat in seara asta pe mess daca e suparat, iar el a zis ca nu si apoi a iesit sad Nu stiu ce sa fac! Prietenele mele mi-au zis sa-l intreb daca ma place pentru ca "oricum nu mai am nimic de pierdut", dar mi-e frica de reactia lui. Voi ce credeti? Ar trebui sa-l intreb? Si cum s-o fac? sad Plzzzz help! :*:*

3 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

rolling on the floor) ce-mi place de markelynio

Răspuns utilizator avertizat
| nely19 a răspuns:

Ii spui ce simti cu adevarat, il intrebi daca este de acord sa aiba o relatie cu tine, asa ai avea mult mai mult de castigat:*:*