| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa va intreb(din pura curiozitate). de ce barbati lovesc femeile, etc?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că ei le consideră slabe.
Dacă tot se cred bărbați ori se bat cu alți bărbați ori le dă lor, femeilor, o tigaie și atunci să înceapă... spectacolul!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Corect! Foarte bun răspuns!

| mona a răspuns:

Nu toti fac asta, numai cei care le lipseste ceva la,, bila,,

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca o cer.

| wolder a răspuns:

Ei sunt mai puernici si vor sa le arate femeilor ca ei sunt sefii si conducatorii.
Isi arata suprematia, dar asta nu e adevarat toti suntem egali.
nu toti lovesc femeile

| Azµre a răspuns:

De proști. Atât îi duce capul, merg pe principiu că femeia trebuie să gătească să spele și să facă sex. Atât.
Ei se cred superiori și din cauza asta.
Un astfel de bărbat trebuie spânzurat. Femeia este pentru a o iubi și a o ocroti!

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Bine gandit...[meriti 10 funde]

| Oana92 a răspuns:

De tarani! Aia nu sunt barbati, sunt animale, un barbat adevarat nu loveste femeile!

| Raiiiisa a răspuns:

Pentru ca acei barbati sunt niste brute si insensibili! Cred ca dau intr-o femeie o fac din prea multa iubire si impuls.
In fata mea un barbat din acela nu se ridica mai sus de la stadiul de animalstraight face

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pentru ca cei care fac asta au probleme la mansarda.si pentru ca nu o iubesc pe aceea persoana pentru ca daca o iubeau nu o loveau sau mai stiu eu ce.

| PandaEcrazy a răspuns:

Ca sa le puna la respect, cica. dar este o mare prostie, asta dovedeste ca sunt bolnavi mintal si nu este sanatos, nici pantru barbat, nici pentru femeie

| Chriistos a răspuns:

Nu toti barbatii lovesc femeile. Doar aia prosti, betivi, redusi mintal etc.

| crack123 a răspuns:

Hmmm, Dumnezeu a inzestrat femeile cu melita si barbatii cu pumni laughing... Barbatii au o fire mai violenta in mod natural, fara educatie corespunzatoare, sau in momente de pierdere a controlului se ajunge aici...

| matesanosa a răspuns:

Aici sunt mai multe cazuri ce poate cauza asta:1.gelozia(prea multa dragoste)2.alcolul,drogurile (cand nu gandesti ce faci)3.bolnavii(asta e o boala si o face sub inconstient)

| llljk a răspuns:

Nu toţi bărbaţi fac asta, doar cei cu mintea infectă, fără educaţie.

Pentru că nu sunt crezuţi pe cuvînt sau înţeleşi şi se folosesc de forţă pentru aşi impune punctul de vedere.

În majoritatea cazurilor alcoolul transformă bărbatul în bestie şi se ajunge la violenţă, crime, etc.

| Mariiuta a răspuns:

Pentru ca sunt prosti, nesimtiti, prost crescuti..etc si nu stiu sa aprecieze ce au langa ei iar dupa ce nu o vor mai avea atunci abia isi vor da seama ce magari sunt

| darialdoctorlav a răspuns:

Nu le lovesc!

| olimpia69 a răspuns:

De ratati ce sunt! Sunt lasi si slabi, mai puternici ca femeia, deci nu au in fata cui sa isi arate forta si masculinitatea si o practica pe noi! Frustrati!