| andrutzza_7901 a întrebat:

Buna TPU...as vrea si eu parerea voastra deci sa trecem direct la subiect acum 2 ani am stat cu un baiat si nah 9 luni cat am stat impreuna a fost super. El a fost primul meu prt si m-am atasat enorm de el numai ca dupa 9 luni am aflat ca mai avea pe una si ne-am despartit... Chestia e ca acum dupa 2 ani ne-am impacat si nu stiu daca sa ma implik emotinal sau nu. Adica el imi tot repeta ca ma iubeste ca in trecut a fost un mare bou si acum regreta tot ca o sa imi dovedeasca cat tine la mine etc si cand ne intalnim ma sufoca cu ale pupaceli straight face Voi ce ziceti are rost sa ma implik emotional sau nu? happy ps: eu il mai plac un pic dar mai intai vreau niste pareri ca sa fiu sigura ca nu fac o mare greseala vam pwpat cel mai bun rasp va primi fundita tongue

14 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Evident ca NU! Draga mea, poezia asta cu '' iarta-ma te rog iti pot dovedi ca ma schimb si imi pare rau ca am fost un bou'' face parte din repertoriul oricarui baiat! La aceasta piesa de teatru toti de pricep si nu trebuie sa cazi in plasa asta! Si eu am aptit la fel. regrete peste regrete iau eu pur si simplu un picior in cur i-am datwinking desi TINEAM LA Elwinking m-a facut sa tin asa de mult, iar acum, dupa 1 an vine la mine sa-mi zica ca regreta si ca vrea sa ne impacam happy sorry boy happy Dar adevarul este ca FETELOR LE PALCE SA FIE MINTITE! daca nu iti zicea ca te iubeste tu nu mai tineai la el.asa, el te-a facut sa il iubesti, mintind!:0 asa se intmapla de fiecare data dar asta e.trebuie sa iubim si noi right? asa ca preferam sa fim mintite :-J nu te mai baga cu el si incearca cu un prieten de alui ca sa il faci gelos asa cum a facut si el cu tine! Nu ierta ca a fost un bouwinking; 0 bafta scumpa >big grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| MadaxElena a răspuns:

Eu zic sa nu fi si a 2a oara cu el. De ce? simplu! in trecut l-ai iubit. Erai orbita de el. El nu-ti dadea atentie. Acum s-a intors.Cea fost a fost. Sentimentele pe care le-ai simtit atunci no sa le mai simti niciodata...O sa fie acum o pura joaca.Succes in continuare.

| andra_9015 a răspuns:

Da.te poti implica emotional.dar mai lasa putin timpul sa treaca.fa-l sa-ti demonstreze cu adevarat ca te iubeste.si daca el chiar e schimbat si te face fericita, aratandu-ti ca doar tu existi pentru el~>chiar te iubeste si te poti implica emotional fara nicio retinere.succes.happy

| Lavazza_5427 a răspuns:

Omul nu se schimba toata viata... daramite in 2 ani. Poate este tipul de baiat care mereu trebuie sa faca o "cucerire", daca nu mai are inspiratie s-a intors la tine pentru ca stie ca l-ai placut ff mult. Dar asta e doar o optiune, sau o parere, cum vrei tu sa ii zici big grin. Nu pot sa iti spun sa ai incredere in el, dar tu il cunosti, eu nu stiu ce caracter are sau etc. Ai grija si nu il lasa sa te faca sa suferi din nou. Bafta big grin

| geologul a răspuns:

Daca te a inselat odata o sa te mai insele si a doua oara.

| andrutzza_7901 explică:

Cr1stoph91 ciocu! de unde sti ma tu cas vaca?

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu fă prostia asta.
Chiar şi dacă el e sincer acum, nu ar trebui să te laşi dusă de val. Lasă-l să plece şi să realizeze că ar fi trebuit să te aprecieze mai mult prima dată când aţi fost împreună.
Lecţie de viaţă.

| VIP_5051 a răspuns:

Ai grija ca lupu.si schimba blana dar naravul nupwinking

| bony a răspuns:

Off sinker cam nasoala treaba...pai sinker si mie m-i s-a intamplat la fel cu un baiat tot asa ca tine dupa keva tymp i-am acordat a 2 a sansa bineinteles ca nu a mers dar cum se spune "omul din greseli invata" asa ca sinkera sa fiu depinde de ceea ce crezi si de ceea ce simti uh.eu st de parere ca odata ce ty-a gresit uh nu mai poti fi ceea de dinainte stiind ce ty-a facut el in trecut.nu stiu daca uh konsideri ca merita, da ii poti acorda a 2 a sansa dar daca sunt indoiele paraseste ideea.asta a fost parerea mea. fundita:**:** pup ai grija de uh.

| ady299 a răspuns:

Cred ca vrea sa te... adica sigur asta vrea,da poate si u tot asta vrei,treaba ta,dar nu astepta multe de la el ca nu cred ca s-a indragostit dupa doi ani nebuneste de tine,nu are cum, te vrea odata si atat, iti spun sigur

| nicoletaS a răspuns:

Poate s-a schimbat baiatu si mai ales daca vrea sati dovedeasca ca intr-adevar te iubeste de ce sa nu incerci? nu?

| ellycatalina a răspuns:

Se poate sa se fi schimbat intr'adevar, dar trebuie sa stai mai mult si sa fii sigura de asta inainte de a te implika mai mult. Acelasi lucru l'am patit si eu iar din prea multa "iubire" am ajuns sa stau cu el stiind ca mai e cu unahee heedar totusi am pus punct...nu putem da noi pareri fara al cunoasite pe baiat asa ca mai bine cunoasitel tu si dupa aia poti lua singura o decizie >big grin